Oferta

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem największych producentów ogumienia. Dostarczamy pełen asortyment wzorów i rozmiarów począwszy od opon osobowych przez dostawcze, ciężarowe, rolnicze, motocyklowe, motorowerowe kończąc na specjalistycznych. Dysponujemy także szeroką gamą rozmiarów opon regenerowanych.

Uzupełnieniem bogatego wyboru ogumienia jest szeroki asortyment dętek. Posiadamy również pełen wybór wzorów i rozmiarów felg stalowych i aluminiowych.

Nasz asortyment poszerzają korporacyjne marki opon, które łączą w sobie jakość, know-how oraz atrakcyjną cenę. Opony Point S Summerstar i Point S Winterstar zostały zaprojektowane w Niemczech i są produkowane przez jednego z największych producentów opon, firmę Continental.

Nasz serwis wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia do obsługi i naprawy każdego rodzaju ogumienia. Ponadto oferta obejmuje szybkie naprawy i obsługę elementów eksploatacyjnych pojazdów.

Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo i rzetelność poparte wieloletnią praktyką w branży motoryzacyjnej oraz wysokimi kwalifikacjami systematycznie szkolonej kadry.

Stacja kontroli pojazdów

Zapewniamy kompleksową diagnostykę Twojego auta, z wykorzystaniem wysokiej jakości urządzeń i przyrządów.

Mechanika

Wykwalifikowana kadra doświadczonych specjalistów zadba o poprawne działanie Twojego samochodu.

Klimatyzacja

Oferujemy kompleksową usługę przeglądów i konserwacji klimatyzacji wraz usuwaniem usterek.

Wulkanizacja

Wymienisz i naprawisz opony wszelkich typów i rozmiarów, od motocyklowych aż do opon wielkogabarytowych.

Przechowalnia opon

Dajemy Ci gwarancję, że Twoje opony oraz koła są przechowywane w warunkach zgodnych z zaleceniami producentów.